Kampanya Koşulları

Bu kampanya sadece Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş katılımcılara açıktır. Avrupa Uçuş Kampanyası teklifinden, 01 Şubat 2014 - 28 Şubat 2014 tarihleri ile 01 Mart 2014 - 31 Mart 2014 tarihleri arasında Türkiye çapındaki tüm yetkili Turkcell satış noktalarından, Samsung Electronics Istanbul Pazarlama ve Ticaret Ltd. Şti (Samsung) ithalatı Note8 N5105 veya Tab3 T312 satın alan müşteriler yararlanma hakkına sahip olacaktır.

1. Bu kampanya, tüm hava limanı vergileri, harçlar ve kredi kartı ücretleri katılımcıya ait olacak şekilde, çift kişilik İstanbul, İzmir, Ankara ve Antalya hava limanlarından Amsterdam, Budapeşte, Brüksel, Milano, Paris, Londra, Viyana, Münih, Berlin, Roma ve Atina varış noktalarından birine,  ekonomi sınıfında gidiş - dönüş uçuş bileti hediye çeki hakkı kazandırır.

2. Kampanya katılımı şahıslarla sınırlıdır, şirketler kampanyadan faydalanamazlar.

3. Kampanyaya katılım müşteri grubu başına 1 adetle sınırlıdır.  Her bir rezervasyon grubu ve her bir uçuş için sadece bir hediye çeki kullanılabilir. Diğer katılımcılar ile beraber aynı uçuşta yer alınması garanti edilmez. Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

4. Müşterinin Avrupa Uçak Bileti hediye çekinden faydalanabilmesi için www.sevdiginleavrupayauc.com sitesine girerek, Samsung Note8 N5105 veya Tab3 T312 alışveriş kutusunun içinde bulunan kampanya kuponu üzerindeki katılım kodunu - kullanarak (Ürün alımlarında koşullar sağlanıyorsa ve kutunun içerisinden kampanya kuponu çıkmadı ise, hafta içi 09:30 - 18:00 saatleri arasında BA Life'ın 0212 243 50 42 numarası aranarak da başvuru işlemleri için gerekli olan kampanya kodu talep edilebilir.) rezervasyon formuna ulaşması ve çift kişilik doldurup çıktısını alması gerekmektedir. 01 Şubat 2014 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında satın alınan ürünlerin alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formun 01 Şubat 2014 - 14 Mart 2014 tarihleri içerisinde, 01 Mart 2014 - 31 Mart 2014 tarihleri arasında satın alınan ürünlerin alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi ve de rezervasyon formun 01 Mart 2014 - 15 Nisan 2014 tarihleri içerisinde, aşağıda bilgileri verilen kampanya düzenleyicisine göndermesi gerekmektedir. BA Life Pazarlama Organizasyon Ltd. Şti, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. Bilgir Han No 5/4, Beyoğlu - İstanbul.

5. Gönderilerin posta, kurye veya kargo yoluyla yapılması zorunludur, elden getirilen belgeler kabul edilmez. Evrakların asıllarının  kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte, katılım koşulları tamamlanmış olacak ve işlemlere başlanacaktır.

6. Çift kişilik rezervasyon bilgilerinden biri, alışveriş faturasının aslı veya fotokopisi üzerindeki kişi ile aynı olması gerekmektedir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişilerden en az biri ile aynı olması gerekmektedir.

7. Rezervasyon formunda 3 farklı varış noktası ve de 3 farklı gidiş - dönüş uçuş tarihi belirtilmiş olmalıdır.  Eğer belirtilmemişse rezervasyon formu yanlış doldurulmuş sayılacak ve geçersiz kabul edilecektir.

8. Başvuru formunun gönderildiği tarih (postane damgası, kurye veya kargo gönderi tarihi) başvuru tarihi olarak dikkate alınacaktır. 01 Şubat 2014 - 28 Şubat 2014 tarihleri arasında satın alınan ürünler için talep edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi 01 Mayıs 2014 olmalıdır, 01 Mart 2014 - 31 Mart 2014 tarihleri arasında satın alınan ürünler için talep edilebilecek ilk gidiş uçuş tarihi 01 Haziran 2014 olmalıdır, aksi halde rezervasyon formu onaylanmayacak ve geçersiz kabul edilecektir.

9. En son geri (uçuş) dönüş tarihi 28 Şubat 2015'tir. Teklif edilen uçuş rotası kalkış hava limanı ve varış noktasına bağlıdır. Doluluk durumunda, müşteriye alternatif tarih sunulacaktır.

10. 20 Aralık 2014 - 03 Ocak 2015 tarihleri uçulmak istenilen tarih olarak kampanya kapsamına dahil değildir.

11. Çift kişilik Uçak bileti hakkına sahip olan katılımcıların aynı tarihlerde aynı varış noktalarını tercih etmek zorunluluğu yoktur ve farklı tarih ve varış noktaları tercih edebilirler.
12. Rezervasyonu gerçekleştirilecek olan uçuşa 3. Veya 4. Kişi ilave edilmek istenildiği taktirde, 10 Euro'luk ajenta hizmet bedeli ile ilgili havayolunun standart ücreti karşılığında bu rezervasyonlar kampanya düzenleyicisi tarafından yapılabilecektir.

13. Antalya çıkışlı uçuşlarda direk uçuşlar bulunmayan varış noktaları için müşteriye aktarma uçuşları teklif edilebilir. Aktarma uçuşlarda müşteriye fazladan alan vergisi ücreti yansıtılmayacaktır.

14. Katılım formları ve rezervasyon formları şahsa ait olup, başka şahıslara devredilemez ve satılamaz veya nakit para karşılığı takas edilemez. Kopyalanmış katılım formları ve rezervasyon formları kabul edilmeyecektir.

15. Rezervasyon formunun posta, kurye veya kargo yolu ile teslim alınmasını müteakiben , uçuş teklifini hazırlamak (varış ve uçuş tarihine göre anlaşmalı hava yolu şirketlerinin uygunluk durumuna göre hava yolu firması teklif edilecek) ve  ve de kampanya tarafından karşılanmayan vergi ve harçlar konusunda bilgi vermek amacı ile BA Life tarafından müşteri ile 5 iş günü içerisinde telefon ve e-mail ile bağlantı kurulacaktır.  Müşteri kendisine sunulan uçuş teklifi onayını 24 saat içerisinde BA Life'a bildirmelidir. Aksi halde başvuru geçersiz kabul edilecektir.

16. Uçuş teklifi, tercih edilen varış noktası ile tarihler baz alınarak, kampanya düzenleyicisi tarafından anlaşmalı hava yollarının uygunluk durumuna göre belirlenecektir.

17. Müşteri uçuş teklifini onaylandıktan ve bilet işlemleri gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal ya da değişiklik talep edemez, BA Life'dan başka bir kampanya katılımı, tazminat veya sair ödeme talep edemez.

18. Hava limanı vergileri, bilet servis bedeli ,seyahat sigortası ve seyahat acentası veya uçuş firması tarafından talep edilen diğer ek masraflar kampanya kapsamına dahil değildir ve geçerli oldukları yerlerde, uçuş teklifinin kabul edilmesini takiben, müşteri tarafından ödenmelidir. Bu ücretler uçuş teklifinin onaylanmasından sonra geri iade edilemezler. Hava limanı vergileri ve harçlarının ödemesi sadece kredi kartı (VISA ya da MasterCard) ile yapılacaktır, para havalesi geçerli değildir. Kredi kartı bilgilerinin uçuşu yapacak kişi ile aynı olması veya aynı soyadı taşıyan bir aile ferdi ile aynı olması gerekmektedir, soyadı farklı olan bir başkasına ait veya şirket kredi kartı ile ödemeler kabul edilmez.

19. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları uçuşların iptali, gecikmesi, havayolu firması tarafından uçuş saat ve rotalarında değişiklik yapılması ya da ertelenmesi durumlarından sorumlu tutulamaz. Samsung ve BA Life savaş, deprem, doğal felaketler, saldırı, terörist eylem veya benzeri durumlarda kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

20. Organizasyoncu, onun vekilleri veya acentalar havayolları tarafından sunulan hizmetin müsaitlik durumunu ve kalitesini ve bundan doğacak farklılıkları garanti etmemektedirler.

21. Organizasyonu düzenleyen firmanın yetkisi dışındaki durumlardan oluşan faktörlerden meydana gelen durumlarda herhangi bir finansal ya da şahsi tazminat talep edilemez.

22. Ne Samsung ne BA Life ne de Yetkili Satış Kanalları kayıp, çalınan, hasar gören veya kargo/postane gönderileri teslim edilmeyen ve okunamayacak şekilde ya da yanlış doldurulmuş katılım formu ve/veya rezervasyon formu için herhangi bir yükümlülük taşımaz. Kargo/postane gönderi takibi müşterinin sorumluluğundadır.

23. Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır.  Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.

24. Seyahat edenler yanlarında geçerli bir pasaport bulundurmakla yükümlüdürler. Tüm yasal gereklilikler, vize, seyahat edilen ülke ve havayoluna ilişkin yasal gerekliliklerde dahil olacak şekilde seyahat eden şahıslar için bağlayıcıdır. Samsung, BA Life ve Yetkili Satış Kanalları bunlar için herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Tüm seyahat eden şahıslar kendi seyahat sigortalarından sorumludurlar.

25. Şahsi bilgileriniz (ör: Ad, E-posta Adresi, ikamet Adresi, Telefon Numarası vs.) seyahatiniz ile ilgili işlemlerin yapılabilmesi için bilgilerinizi anlaşma ortaklarımız (ör: havayolu firması, seyahat organizasyonunu düzenleyen firma vs.) ile paylaşmaktayız. Kampanyaya katılarak, bu hususu Kabul etmiş sayılırsınız.

26. Samsung Avrupa uçak bileti promosyonu, direkt Avrupa uçuşu bulunan havaalanlarından uçulması şartıyla geçerlidir.

27. Bu kampanya stoklarla sınırlıdır. Biletin parasal karşılığı talep edilemez.

28. Kampanyaya katılan herkes, bu şartları tamamen kabul etmiş sayılır.

Yetkili Kurum ve Tükitici Danışma Hattı: BA Life Marketing, Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok.    BilgirHan No 5/3-4 Beyoğlu / İstanbul. İrtibat Numarası hafta içi 9:30 - 18:00  0212 243 50 42